Aikataulut

PELLOSSALON AIKATAULU 11.8.2017-1.6.2018

JUVOLAN AIKATAULU 11.8.2017-1.6.2018

                                Koulup
Oravi                         6:40
Juvola                        6:50 
Varparanta                7:00
Niittylahti                  7:05
Lehtiniemi                  7:20
Nojanmaan koulu
Mertala
Savonlinna LA            7:50

Savonlinna LA            14:10
Mertala
Nojanmaan koulu
Lehtiniemi                  14:35
Niittylahti                  14:45 
Varparanta                14:55
Juvola                        15:10
ajetaan koulupäivisin

Liikennöitsijä: Etelä-Savon matkat Ky

RASVANIEMI, PARIKKALA

Tarnalan kauppa                         7.20 
Mikkolanniemi 
Honkakylä 
Saaren kirkko                              7.35 
Akonpohja –auto ei käy Akonpohjassa ! 
Saaren koulu –auto ei käy koululla ! 
Selänteentien risteys                    7.40 
Kirkontie 

Kannaksentie 
Rasvaniemi Lammassaaren th       7.55 
Kannas/Hevosniemen th                8.05 

Niemeläntienhaara käännöspaikkana n.      8.10 

Kolmikannantie Kirjola                   8.40 

Paluu koululta klo                         15.05. 


Etelä-Savon matkat Ky
Puistokatu 5
57100 SAVONLINNA

Matkatoimisto avoinna ma-pe 9.30-14.00
puh. +358 40 777 1233 
toimisto@etelasavonmatkat.com

Poikkeuksellisesti suljettu:
pe 27.7., ma 30.7. ja pe 3.8.2018

Tilausajot 
puh. +358 40 529 6863
info@etelasavonmatkat.com

Copyright ©2018 Etelä-Savon matkat Ky, All Rights Reserved.
Kävijöitä yhdeensä: 45597
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.

OK, ymmärrän tai Lisätietoja
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän